Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

Konkursas "Sveikata ir grožis-mūsų pačių rankose"

Gražesnė figūra – tikrai ne vienintelis aktyvaus sporto privalumas. Reguliarus fizinis aktyvumas taip pat padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, riziką susirgti antrojo tipo diabetu, taip pat stiprina raumenis, gerina kraujotaką, sumažina stresą, suteikia teigiamų emocijų. Kai kam gali atrodyti, jog tai mažai. O iš tiesų reguliarus fizinis aktyvumas gali kardinaliai pakeisti visą sveikatą. Būtent tai dalyvėms akcentavo Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Dovilė Paulionienė. Apie sporto naudą sveikatai ir bendrai savijautai žino visi, bet daugelis vis neranda laiko pasimankštinti, tačiau pasitaiko ir išimčių. Du mėnesius trukusiame sveikatos ir grožio konkurse, kurį organizavo Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubas „Sakalas“, dalyvavo 18 moterų ir merginų. Dalyves treniravo kūno rengybos treneris Remigijus Paulionis.

Konkursas vyko dviem etapais. Pirmame konkurso etape merginos ir moterys buvo suskirstytos į dvi kategorijas, joms buvo atlikta kūno sudėties analizė. Du mėnesius, konkurso pradžioje specialiai sukurtoje grupėje „facebook“ profilyje, dalyves konsultavo, mitybos ir maisto papildų specialistė iš Alytaus, Toma Zarauskaitė. Pagrindinis konkurso dalyvių tikslas - pagerinti raumenų tonusą arba sumažinti svorį. Gegužės 10 dieną buvo atlikta pakartotinė kūno sudėties analizė, po kurios paaiškėjo dvi nugalėtojos. Pirmoje kategorijoje per du mėnesius geriausius rezultatus pasiekė Agnė Kardokaitė, antroje kategorijoje nugalėjo Kristina Petruškevičienė. Nugalėtojos buvo apdovanotos Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ padėkomis, Lazdijų rajono savivaldybės, Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Lazdijų grožio salono, Dzūkų žinių, bei „Maistas sportui“ įsteigtais prizais.

Žinome, kad sportas būtinas gerai savijautai, nuotaikai ir sveikatai. Apie sporto naudą sveikatai kalbėta daug, tačiau geriausia motyvuoja rezultatas. Kalbinam vieną iš konkurso nugalėtojų Kristiną Petruškevičienę.

 

Kristina, kas paskatino Tave dalyvauti, konkurse, kiek žinome ne visos sportuojančios dalyvavo konkurse?

Dalyvauti konkurse buvo tiesiog pačiai įdomu. Norėjosi daugiau sužinoti apie taisyklingą mitybą, svorio korekciją, papildų vartojimą. Nusprendus dalyvauti, atsirado galimybė sužinoti išsamius savo kūno sudėties analizės duomenis ir būdus kaip juos pagerinti.

Kaip siekei tikslo per palyginus trumpą laiką tik du mėnesius?

Kadangi gera savijauta priklauso nuo sveiko požiūrio į save ir rūpinimosi savimi, nusprendžiau pasitikrinti, kokių rezultatų pasiekiama sportuojant. Taigi, intensyviai treniruojantis, pritaikius fizinį krūvį, sureguliavus mitybą, pasirodo net per palyginti trumpą laiką, galima pagerinti kūno sudėties analizės duomenis.

Ar tikėjaisi nugalėti?

Nugalėti tikrai nesitikėjau, tačiau kiekvienas pasiekimas be abejo yra malonus. Taigi, vienminčių merginų bei moterų draugijoje smagu sportuoti, dalintis savo patirtimi, patarimais. Sustiprėja ryžtas daugiau judėti ir žinoma sveikiau gyventi. Ačiū treneriui Remigijui Paulioniui, kuris padėjo siekti tikslo pagal sudarytą treniruočių planą, taip pat dėkoju Tomai Zarauskaitei, už patarimus mityboje.

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT