Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

Štangos spaudimo varžybos "Sakalo taurė 2013"

Varžybų akimirkos nuotraukų galerijoje.

Gruodžio 21 dieną, Lazdijuose, sporto ir sveikatingumo klube „Sakalas“ vyko, jau tradicija tapusios, Lazdijų rajono kalėdinės štangos spaudimo varžybos. Šiais metais varžybose dalyvavo sportininkai iš Verstaminų, Šventežerio bei Lazdijų. Varžybos vyko pagal WILKS koeficientų lentelę, kur sportininko svoris pagal lentelės koeficientą buvo dauginamas iš didžiausio išspausto svorio. Visi sportininkai turėjo po tris bandymus. Įrodę, kad yra stipriausi, nugalėtojais tapo Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ sportininkai. Daugiausia kovojama buvo dėl trečiosios vietos, nes į ją pagal savo kūno svorį ir paspaudimo svorį pretendavo keturi sportininkai. Trečiąją, prizinę vietą, su 140 kg iškovojo Lazdijų sporto centro auklėtinis Lukas Lenkauskas, (trn. R.Paulionis). Antrąją vietą su 157,5 kg iškovojo Igotis Nikitininas. Pirmąją vietą su 175,0 kg užtikrintai laimėjo Irenijus Morkevičius.

Visi prizininkai buvo apdovanoti sporto klubo „Sakalas“ atminimo taurėmis bei diplomais, Lazdijų rajono savivadybės prizais, naujojo rėmėjo „FEN“ maisto papildų sportui ir sveikatingumui parduotuvės Alytuje prizais. Taip pat visais 2013 metais buvo renkamas lojaliausias ir iniciatyviausias klubo sportininkas. Lojaliausiu klubo sportininku tapo Igoris Nikitinas, kuris iš visų sportininkų daugiausia metų sportuoja mūsų sporto klube, jam atiteko specialus prizas, kultūristo statulėlė nuo Public secrets LT kartu su Tomu Kazilioniu, kuris mus remia nuo pat pirmųjų kalėdinių štangos spaudimo varžybų. Daugiausia iniaciatyvos sporte visus metus rodė Marius Škarnulis, jis ir tapo iniciatyviausiu 2013 metų sportininku. Jam atiteko šimto litų dovanų kuponas, nuo naujai duris atvėrusios odontologijos klininkos „Aridentus“.

Klubo vardu dėkoju Audriui Klėjui už fotografijas, visiems rėmėjams ir varžybų dalyviams.