Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

Pasaulio jaunimo čempionas su savo treneriu Lazdijų sporto klube “Sakalas”

Dažnai vieni žmonės nesupranta, kodėl kiti sportuoja. Tuo labiau, kodėl kiti žmonės sportuoja su tokiu užsidegimu. Daugelis negali suprasti motyvų, dėl kurių žmonės pradeda sportuoti.

 

Vasario 8 dieną, Lazdijų sveikatingumo ir sporto klube „Sakalas“, vyko teorinis-praktinis „MASTER KLASĖS“ seminaras. Seminarą organizavo Lazdijų sporto klubas „Sakalas“ ir Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Seminaro pranešėjai, FEN komandos atstovai – 2013 metų Pasaulio jaunimo kultūrizmo čempionas Gedvydas Norkevičius ir jo treneris NAC kultūrizmo federacijos prezidentas Lietuvoje Karolis Žilinskas. Seminaro metu buvo parodyta kaip taisyklingai atlikti pratimus visoms raumenų grupėms tiek su treniruokliais, tiek su laisvais svoriais. Seminaro dalyviai klausėsi ne tik teorijos, bet galėjo išbandyti praktiškai atlikti pratimus. Taip pat aktyviai klausinėjo Pasaulio čempiono patarimų, kaip efektyviau atlikti pratimą, kad iš jo gautum maksimalius rezultatus. Po praktinės seminaro dalies buvo diskutuojama apie sveiką ir taisyklingą mitybą, treniruočių programas, kuriomis dienomis, kokias raumenų grupes treniruoti, kiek kartų sportuoti per savaitę, kokie pakartojimų skaičiai metant svorį, standinant raumenis ar siekiant jų priauginti. Seminaro pranešėjai akcentavo, kad pagrindinė taisyklė - turėti didelį norą ir ryžtą. Nuo to viskas ir prasideda. Antras žingsnis, nuėjus pirmą kartą į sporto salę, susitikti su treneriu ir paprašyti jo profesionalios pagalbos. Šis specialistas įvertins jūsų galimybes, bei fizinę būklę, sudarys specialiai pagal jūsų norus ir poreikius, individualią sporto programą.

 

Dėkoju seminaro pranešėjams, kad rado laiko atvykti pas mus ir papasakoti daug vertingos informacijos, Lazdijų rajono savivaldybei už siuvenyrus „Atrask Lazdijus“ bei seminaro partneriams. Taip pat dėkoju svečiams iš Alytaus ir savo draugui Mantui, be kurio pagalbos nebūtų įvykęs šis seminaras.

 

Svarbiausia yra nesigėdyti savo kūno, nes niekas pirmą kartą į sporto klubą neateina tobulų kūno formų, žinodamas absoliučiai viską apie treniruoklius, įvairius pratimus bei tinkamą mitybą. Nepamirškite, kad kai yra noras ir ryžtas, atsiras ir visos galimybės, reikia tik laiku suprasti sporto teikiamą naudą. Atminkite, kad sportas kartais tampa filosofija, o ne tik gražaus užpakalio ar ryškaus pilvo preso siekimu.

 

Klubo prezidentas - treneris

Remigijus Paulionis

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT