Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

Kalėdinės štangos spaudimo varžybos „Sakalo taurė“

Gruodžio 15 dieną sporto klube „Sakalas“ vyko kalėdinės štangos spaudimo varžybos „Sakalo taurė“, skirtos sporto klubo „Sakalas“ 15 metų jubiliejui paminėti. Jau tradicinėmis tapusios varžybos sukvietė dvidešimt dalyvių iš Lazdijų, Kirsnos, Būdviečio ir Verstaminų.

Varžybos vyko dviejose amžiaus kategorijose: iki aštuoniolikos metų amžiaus (moksleiviai) ir suaugusieji. Moksleiviai varžybų metu turėjo pusę savo kūno svorio paspausti kuo daugiau kartų, o suaugę dalyviai spaudė maksimumą iš trijų bandymų. Jų kūno masės koeficientas ir didžiausias paspaustas svoris buvo skaičiuojamas pagal „WILKS“ koeficientų lentelę. Pirmieji savo jėgas išbandė suaugę varžybų dalyviai. Ištraukę burtus sportininkai vienas po kito darė apšilimą ir užsakinėjo pirmus svorius. Po trijų bandymų, suskaičiavus rezultatus pagal „WILKS“ koeficientų lentelę, trečią vietą iškovojo Donatas Aleknavičius (105 kg). Antroji vieta atiteko Arvydui Aguoniui (127,5 kg). Pirmąją vietą iškovojo ilgametis sporto klubo „Sakalas“ narys Igoris Nikitinas. Jo rezultatas 160 kg. Kategorijoje iki aštuoniolikos metų amžiaus trečiąją vietą iškovojo Lukas Lenkauskas (Lazdijai). Jis pusę savo kūno svorio (42,5 kg) iškėlė 63 kartus. Antrąją vietą iškovojo Justinas Žemaitis (Verstaminai). Justinas pusę savo kūno svorio (35 kg) iškėlė 69 kartus. Šioje kategorijoje nepralenkiamas buvo Mantas Kunigiškis (Verstaminai). Jis pusę savo kūno svorio (35 kg) iškėlė net 90 kartų ir užtikrintai tapo šios rungties nugalėtoju.

Sporto klubo „Sakalas“ 15 metų jubiliejaus paminėjimas ir varžybų nugalėtojų apdovanojimai vyko Lazdijų jaunimo centre. Į Jaunimo centro salę susirinko svečiai, klubo nariai, draugai bei visi tie, kurie yra neabejingi sportui. Iškilmingas vakaras prasidėjo specialiai šiai progai Martyno Juškelio sukurtu klubo vaizdo klipu. Po klubo prezidento Remigijaus Paulionio sveikinimo žodžio Audrius Klėjus ir Genadijus Nikiforovas trumpai papasakojo klubo atsiradimo istoriją, nuo ko viskas prasidėjo, kaip sekėsi visus tuos ilgus metus. Taip pat R. Paulionis pristatė klubo tarybą, dabartines klubo veiklas, kas buvo nuveikta per trejus vadovavimo metus. Renginyje netrūko geros nuotaikos, juoko, Kalėdų senelio dovanų, sveikinimų ir gražių linkėjimų sporto klubui „Sakalas“. Po sveikinimo žodžių buvo įteiktos padėkos bei visi susirinkusieji pakviesti pasivaišinti specialiai šiai progai iškeptu jubiliejiniu tortu. Sporto klubas „Sakalas“ dėkoja visiems tiems, kurie JAU 15 METŲ KARTU!

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT