Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

Paskyrkite 2 procentus pajamų mokesčio

Dėkojame visiems, praeitais metais mums paskyrusiems 2 ar 1 procento pajamų mokesčio.

 

Prašome mus paremti ir šiais metais, perveskite 2% mokesčių dalį visuomeninei organizacijai Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubui „Sakalas“ ir taip prisidėti prie sporto vystymo Lazdijų rajone bei Lietuvoje, taip pat moksleivių užklasinio užimtumo gerinimo. Jūsų dėka kartu mes galime gerinti sportininkų rezultatus, gautos lėšos bus panaudotos sporto bazės išlaikymui, naujo inventoriaus įsigijimui, kuris padeda treniruotes padaryti daug efektingesnes.

 

Iš anksto dėkojame Jums už paramą!

 

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34str. 3 dalies nuostatai įtvirtina naują nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausia remtiną visuomenei naudinga sritį.

 

Jeigu Jūs manote, kad visuomeninė organizacija Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubas „Sakalas“ yra vertas gauti šias lėšas, prašau gerb. Tėvelius, klubo narius ir visus žmones, kurie palaiko mūsų kolektyvą pervesti 2% pajamų mokesčio Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubui „Sakalas“ ir taip prisidėti prie sporto vystymo Lazdijų rajone bei Lietuvoje. Visos panaudotos lėšos bus deklaruotos VIEŠAI.

 

Jūsų parama mums be galo svarbi.

 

Iš anksto dėkoju.

 

Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ prezidentas

 

Remigijus Paulionis

 

Užpildyti formą elektroninio deklaravimo sistemoje čia

 

Mūsų rekvizitai:

 

Lazdijų sporto klubas „Sakalas“

Įmonės kodas 193324182

Dzūkų g. 1, Lazdijai

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT837230000000700802

UAB Medicinos bankas

www.sakalasgym.lt

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT