Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

Ironvyto seminaras jaunimui “Nuo hobio iki gyvenimo būdo“ Lazdijuose

Praėjusį penktadienį, gegužės 2 dieną, Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos didžiojoje salėje, turėjome neeilinį renginį, kurį organizavo visuomeninė organizacija Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubas „Sakalas“ kartu su Lazdijų rajono savivaldybės viešąją biblioteka. Prieš seminarą su gražiu jubiliejumi buvo pasveikinta klubo narė Renata Škarnulytė. Taip pat visiems susirinkusiems buvo pranešta, kad klubo tarybos ir klubo narių nutarimu Renata yra išrinkta klubo viceprezidente. Jai buvo įteikti tai patvirtinantys dokumentai ir didelė gėlių puokštė. Taip pat buvo apdovanoti sporto klubo „Sakalas“ akcijos dalyviai už didžiulę pagalbą Lietuvos muaythai sąjungos ilgalaikiame socialiniame seminarų cikle „Muaythai prieš patyčias“.

Reperis Ironvytas laiko veltui neleidžia ir prasidėjus pavasariui. Nors nemažai laiko jis praleidžia savo versle, garso įrašų studijoje, tačiau vis daugiau laiko atranda susitikimams su jaunimu. Vytautas Medineckas - Ironvytas seminare pasakojo apie savo vaikystę, nelabai gerą reputaciją turinčiuose Vilniaus rajonuose. Lazdijų jaunimui dėstė savo mintis kaip siekti užsibrėžto tikslo, kaip sportas padėjo atsikratyti žalingų įpročių. Taip pat pasakojo apie savo verslą, savo sportinių rūbų liniją, garso įrašų studiją „City Sound“. Seminaro pabaigoje Lazdijų rajono jaunimas uždavė Irovytui be galo daug klausimų, apie sportą, dainavimą ir t.t. Svečias atvyko ne tuščiomis, atsivežė nemažai dovanų iš savo parduotuvės, kurias išdalijo jaunimui.

Po teorinės seminaro dalies, prasidėjo linksmoji dalis. Ironvytas jaunimui atliko labai gerai žinomus savo singlus: „Tai mūsų klubas“ bei „Aukščiau“. Ironvytui dėkojo ne tik jaunimas, bet ir renginio organizatoriai. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė įteikė padėką ir dėkojo už puikų seminarą. Taip pat padėka buvo įteikta ir nuo Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ bei atminimo dovanelės nuo Lazdijų rajono savivaldybės.

Savo vardu nuoširdžiai dėkoju, Lazdijų rajono jaunimui, Vytautui Medineckui - Ironvytui už puikų seminarą, Renatai Rudienei už suteiktas patalpas, Renatai Škarnulytei už pagalbą organizuojant renginius, Sauliui Petrauskui už nuotraukas.

 

Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ prezidentas

Remigijus Paulionis

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT