Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

VSAT jėgos dvikovės varžybos

Šv. Kaldėdų laikotarpis ne tik stebuklų, bet ir savo jėgų išbandymo metas. Gruodžio 12 dieną, Lazdijų sveikatingumo ir sporto klube „Sakalas“, vyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Lazdijų rinktinės jėgos dvikovės varžybos. Varžybose dalyvavo ir savo jėgas išbandė sportininkai iš Kapčiamiesčio užkardos: Igoris Nikitinas ir Darius Mockevičius, Vištyčio užkardos: Tomas Šatraitis, Kybartų užkardos: Marius Škarnulis ir Kalvarijos užkardos: Deividas Karsokas ir Aurimas Urnikis. Varžyboms teisėjavo majoras Andrius Talandis.

 

Pirmoji rungtis - štangos spaudimas gulint. Šioje rungtyje neaplenkiamas buvo Igoris Nikitinas, kuris išspaudė 160 kg. Toliau sekė sunkesnė rungtis - pritūpimai su štanga. Šioje rungtyje lygių nebuvo Mariui Škarnuliui, kuris trečiu savo bandymu pritūpė su 230 kg. Visi dalyvių rezultatai buvo skaičiuojami pagal “wilks” koeficientų lentelę. Sudėjus visus rezultatus, paaiškėjo prizinės vietos. Trečioji vieta, su 300 kg atiteko Tomui Šatraičiui, atstovaujančiam Vištyčio užkardą. Antrąją vietą atstovaujantis Kapčiamiesčio užkardą užėmė Igoris Nikitinas, kuris surinko 370 kg. Varžybų nugalėtojų tapo Marius Škarnulis, atstovaujantis Kybartų užkardą, surinkęs 375 kg. Varžybų nugalėtojams apdovanojimus įteikė Lazdijų rinktinės vado pavaduotojas Štabo viršininkas Saulius Tamulevičius.

 

 

Sveikiname varžybų nugalėtojus bei dalyvius. Man, kaip Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ prezidentui, labai malonu, kad prizininkais tapo Marius Škarnulis ir Igoris Nikitinas jau ne vienerius metus sportuojantys klube. O artėjančių švenčių proga noriu visiems palinkėti rasti laiko sau, savo planams, svajonėms ir idėjoms.

 

Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ prezidentas Remigijus Paulionis

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT