Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

Kalėdinė gerumo akcija globos centre „Židinys“

Kalėdos - tai stebuklų metas, kai žvaigždės ir ne tik jos pildo troškimus. O kas geriau yra už vaikų šypsenas, kurios net niūrią dieną priverčia visus suaugusiuosius užsimiršti ir nors trumpam sugrįžti į vaikystę.

 

Gruodžio 19 dieną į vaikystę sugrįžo ir Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ atstovai apsilankę Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centre „Židinys“. Tikriausiai nėra vaiko, kuris nelauktų Kalėdų. Kuris neskaičiuotų dienų, kada gi jau bus tos dovanos! Ir tos dovanos pagaliau atkeliavo į „Židinyje“ gyvenančių vaikučių rankeles. Kalėdinę gerumo akciją organizavo sporto klubo „Sakalas“ prezidentas Remigijus Paulionis, kuris ragino sportuojančius klube nelikti abejingais ir atnešti dovanėles, kurios bus išdalintos vaikams. Ir džiugu, kad abejingų nebeliko. Diena po dienos, o dovanų vis daugėjo.

 

Nuoširdžiai dėkojame Neringai Valentukonytei, Neringai Jarmalaitei – Pasiukevičienei, Kęstui Gyliui, Daivydui Palačioniui, parduotuvei „Kotryna“, Editai Pavasarienei, Virginijui Bogužui, Audriui Klėjui, Ingai Pledienei, Renatai Škarnulytei, Alai ir Irenijui Morkevičiam, Odetai Lenkauskienei, Ilonai Vasiliauskienei, Jurgitai Grėbliūnaitei, Jolitai Gervelienei, Tomui Sujetai, Elenai ir Jonui Juodžiams, Daivai Barkauskienei, Giedriui Matulevičiui, Stasiui Janušoniui.

 

Vaikučiai taip pat neliko skolingi, pašoko, padainavo, negailėjo savo emocijų ir šypsenų. Juk vaikų šypsenose gyvena laimė...

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT