Kultūrizmo čempionate - "Sakalo" atstovas

Sporto klubas „Sakalas“ jau devyniolika metų kartu su Jumis

Reikia veikti čia ir dabar!

Naujienos & įvykiai

 

Vasaros sporto stovyklos „Sveika gyvensena – mūsų pačių rankose“ atgarsiai

Rugpjūčio 6–8 dienomis jau antrą kartą vyko Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ kartu su partneriais Lazdijų sporto centru, Lazdijų visuomenės sveikatos biuru ir Lietuvos muaythai sąjunga organizuota vasaros stovykla. Stovykla buvo dalinai finansuojama iš Lazdijų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo fondo. Šių metų stovykla buvo skirta kovines sporto šakas pasirinkusiems jaunimui ir suaugusiems.


Vasaros sporto stovykloje „Sveika gyvensena – mūsų pačių rankose“ dalyvavo sportininkai iš Lazdijų bei svečiai iš Vilniaus. Stovyklautojams treniruotės vyko du kartus per dieną. Treniruotes vedė šių metų Tailando bokso (muay-thai) Europos vicečempionas Martynas Jasiūnas kartu su Lietuvos muaythai sąjungos prezidentu Žydrūnu Jasiūnu. Laisvu laiku nuo organizuotų užsiėmimų stovyklautojai ilsėjosi prie vandens, žaidė krepšinį, stalo tenisą.


Šioje vasaros sporto stovykloje daug dėmesio buvo skirta sveikai gyvensenai. Lazdijų visuomenės sveikatos biuro specialistė Dovilė Paulionienė su stovyklautojais kalbėjo apie saugų poilsį gamtoje, prie vandens telkinių. Specialistė informavo, kad daugiausia nelaimių nutinka, kai stovyklaujant yra vartojamas alkoholis, rūkoma, todėl daug dėmesio buvo skiriama alkoholio ir rūkymo prevencijai. Stovyklos dalyviai buvo supažindinti su mokymo priemone „neblaivumo akiniais“, kuomet juos užsidėjus sutrinka asmens laikysena. Taip pat daug dėmesio buvo skirta sveikai mitybai. Stovyklautojai turėjo sudėlioti maisto pasirinkimo piramidę. Atlikus užduotį vyko diskusijos ir aptarimas. Biuro specialistė akcentavo, kad aktyviam jaunimui ir ne tik yra labai svarbu gerti vandenį, kuris taip pat dominuoja maisto pasirinkimo piramidėje. Stovyklautojai taip pat turėjo puikią galimybę susipažinti su šiaurietiškuoju ėjimu.


Šioje sporto stovykloje dalyviai turiningai ir prasmingai pailsėjo, buvo apsaugoti nuo neigiamos socialinės aplinkos, patyrė teigiamų emocijų, įgijo saviraiškos, veiklos planavimo bei prasmingo laisvalaikio organizavimo įgūdžių. Kitais metais planuosime tarptautinę stovyklą su svečiais iš Lenkijos ir Baltarusijos.Remigijus Paulionis,
Vasaros sporto stovyklos „Sveika gyvensena – mūsų pačių rankose“ vadovas

Sakalasgym.lt © 2013      Sprendimas : Public secrets LT